thumbnail text

Scrabble Lviv

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Автор відео: Володимир Лісаковський

13 грудня відбувся фінал ІІ-го Студентського турніру зі Scrabble у Львові. Вперше в нашому місті відбувся наймасштабніший турнір з культової гри Scrabble, участь в якому взяли студенти 6-ти найбільших ВУЗів міста, а також студенти з молодіжних об’єднань.

За результатами відбіркових ігор 60 команд з усього Львова пройшли в наступний 2-ий етап, в 3-му етапі турніру зіграло вже 24 команди, які змагалися за вихід у фінал. За правилами турніру у фіналі зіграло 12 команд, 4-ри з яких виборювали можливість зіграти суперфінальну гру!

А найкращими цього року виявилися гравці команди «Як є» з Академії друкарства, які у вирішальній боротьбі набрали найбільшу кількість балів - 193 ! Всі учасники були нагороджені комплектами гри Scrabble та мультимедійними планшетами PocketBook!

«Хотів би подякувати всім організаторам та учасникам турніру за таку неймовірно цікаву гру та незабутній турнір. Ми настільки полюбили гру Scrabble, що тепер будемо регулярно збиратися у вільний час з друзями, одногрупниками чи рідними, щоб пограти та гарно провести час. Дуже тішимося, що тепер маємо можливість грати в Scrabble рідною українською мовою. Все було дуже класно, весело і надзвичайно цікаво. Хотілося б побажати, щоб в наступному році ще більше людей прийняло участь у турнірі.» - прокоментував Климентій Юрій, учасник команди-переможниці.

Отак, завдяки головному організатору, компанії “Mattel”, ТМ Scrabble та партнеру – Мережі магазинів розумних рішень MOYO, всі учасники та глядачі змогли переконатись та впевнитись у тому, що дійсно – розумним бути вигідно! Адже цього факту вже достатньо для того щоб потрапити у фінальну частину такого масштабного турніру та отримати цінні подарунки.

А завдяки інформаційному партнеру – компанії Business. People – подібні турніри можуть ставати все масштабнішими та глобальнішими. Оскільки цього року турнір зі Scrabble охопив уже цілих два міста – Київ та Львів.

«Вітаю переможців, а також всі команди! Адже, я думаю чемпіонат був для Вас всіх певним святом, з гарним дозвіллям та цікавими іграми. І, звичайно ж, чекаємо на Вас наступного року уже в наступному – в третьому турнірі, який буде ще більш захопливішим, більш тривалішим та енергійнішим» - щиро привітала переможців та заохотила до наступних звершень бренд-менеджер ТМ Scrabble в Україні, представник компанії Mattel – Анна Сімонова.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.